Point me...

Point me...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-08 13:22:13

Amidala

Użytkownik

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 10
Punktów :   

I znów ja.

Ostatnio pisze o sobie w 2 os.

Imię masz oryginalne. Jesteś tylko a może aż człowiekiem. Mieszkasz w Krainie Marzeń. Patrząc na Ciebie widzi się średniego wzrostu (165) dziewczynę z wiecznie rozczochranymi ciemnymi włosami. Czasem bysza realistką, a czasem optymistką. Znacznie rzadziej pesymistką. Jesteś romantyczką, idealistką, pacyfistką, humanistką, cholernym leniem, uparciuchem, nerwusem, niepoprawną marzycielką, ktora kiedyś wierzyła w miłość, niestety po wielu przejściach doświadczyła tego, że ona nie istnieje. Boisz się pająków węży, nie chciałabyś rownież spotkac szczura. Nienawidzisz.. Nienawidzisz? Nie .. to zbyt duże dla ciebie słowo. Wojny i rasizm uważasz za największą głupotę swiata. Jesteś cholernie niefotogeniczna, choć chyba z tego wyrastasz. Uważasz, że umiesz śpiewać, ale zwykle robisz to bardzo głośno. Jesteś pyskata, i zywkle trudno Cię uciszyć.Nie znosisz gdy ktoś ocenia ludzi na podstawie wyglądu. Masz specyficzny uśmiech. Dni, tygodnie, miesiące mijają Ci na siedzeniu w szkolnej ławce, spacerowaniu po okolicy, spotykaniu się ze znajomymi, internecie, książkach, zakupach, kinie, imprezach. Wciąż szukasz miejsca gdzie ziarenka piasku to miłość. Żyjesz dla tych małych chwil. Cieszysz się każdym dniem i masz nadzieję, że uda Cię sie przejść przez życie godnie i wesoło.

-ironiczna
-sarkastyczna
-wredna

i dobrze jej z tym.

witamy w rzeczywistości.


"Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas..."

Offline

 

#2 2007-08-08 21:57:15

Odett

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 64
Punktów :   

Re: I znów ja.

Witam bardzo serdecznie (:


Co oczy widzą, a uszy słyszą, w to umysł wierzy

Offline

 

#3 2007-08-09 08:41:05

cholera!

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 130
Punktów :   

Re: I znów ja.

A cześć (;


...z punktu patrzenia, z punktu widzenia na punkt patrzenia...(;

Offline

 

#4 2007-08-09 18:43:12

Birne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: I znów ja.

witam serdecznie i gratuluję długości przywitania, nie wszyscy mają tyle silnej woli, heh.


Forumowa gra RPG, gwarantowana świetna zabawa!
http://i11.tinypic.com/4xzvr05.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibm2007.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl www.eti2009.pun.pl www.sympatia.pun.pl